Reference - Jména zveřejněna s laskavým svolením našich klientů, text není upraven.

Paní Slámová, mockrát Vám děkuji za Vaši pomoc při navrácení sebedůvěry. Pomohla mi, když jsem si myslela, že více nezvládnu. Zkoušku jsem udělala, dokonce za 2. Byla jsem to tam já. Přestože jsem byla nervózní a mluvila jsem kostrbatě, dokázala jsem ukázat, že tomu rozumím. Moc Vás zdravím Lucka B. 26.1.2012

Vážená paní Slámová,chtěla bych Vám poděkovat za péči,kterou mi věnujete vždy,když se octnu v nesnázích s mojí páteří.Vašich služeb využívám již několik let.Odcházím od Vás vždy, jako znovuzrozená. Máte "ZLATÉ RUCE". Anna Waldhansová

Chtěla bych touto cestou doporučit všem, kteří mají problémy s pohybovým aparátem, fyzioterapii prováděnou paní Mgr. Danielou Slámovou. Oceňuji nejen její vynikající odborné znalosti, které jí umožňují aplikovat společně poznatky západní a východní medicíny, ale též neobyčejně pečlivý  a lidský přístup. 

Mám díky hypermobilitě již mnoho let problémy se zády, které jsou navíc prohloubeny nejen sedavým zaměstnáním ale i mým koníčkem – latinskoamerickým tancem. Kdyby nebylo Daniely, musela bych s touto zálibou již dávno skončit. Díky Daniele však můžu tancovat dál, za což jsem jí velmi vděčná.

Kromě klasických rehabilitačních technik jsem u Daniely (i přes mojí počáteční nedůvěru) vyzkoušela některé z mého pohledu  netradiční metody čínské medicíny, které se však ukázaly velmi efektivní. Již několikrát se mi přihodilo, „že jsem se mohla otáčet jen celá“, a situace se mi jevila poměrně beznadějná, ale Daniela mi vždy pomohla.

Domnívám se, že právě znalost velkého počtu rehabilitačních a mobilizačních technik, která se neomezuje pouze na „klasickou“ medicínu ale je doplněna i znalostí východních filozofií a čínské medicíny, umožňuje Daniele zvolit pro každého pacienta tu nejvhodnější metodu řešení jeho problémů.

Mgr. Pavla Vyhnálková

K Mgr.Daniele Slámové jsem poprvé přišla před rokem, kvůli potížím s krční páteří. Změny na krčních obratlích a jejich posunutí mi způsobovalo chvilkové závratě. Protože jsem nechtěla po neurologických vyšetřeních brát doporučené množství medikamentů s vedlejšími účinky, domluvil mi manžel, bývalý sportovec, fyzioterapii u Mgr. Slámové, dráhové cyklistky.
Úspěch rehabilitace překonal mé očekávání, mé problémy se závratí úplně zmizely a hybnost krku zachovávám drobnými pravidelnými cviky, které mi Mgr. Slámová doporučila a během doby korigovala.
Protože je můj problém chronický, budu stále vyhledávat její péči, i když bydlím 60km od Prahy, pro její přístup, který je nejen vysoce odborný, ale i lidský.
MVDr.Zuzana Neustadtová

Danielko,
děkuji Ti, za to, že jsi mi tolik pomohla. Díky tvým skvělým fyzioterapeutickým technikám jsem jako znovuzrozená. Záda, ramena i hrudník jsou o sto procent lepší. Obdivuji spojení klasické rehabilitace s tou "východní".
Díky za pomoc.
Marcela Mečířová

Nejlepší, co se vám může stát, když máte problém, je potkat někoho, kdo vám pomůže. Pro mne to je a vždycky bude Dana. Nečekejte, že vás polituje, ale bude s vámi cítit. Nebude vám říkat to, co byste slyšeli nejraději, což v mnoha případech znamená, že nemusíte pro to dělat vůbec nic. Naopak, než se nadějete, budete doma cvičit 5x denně. Zato neomylně pozná, kde vás bolí nejvíc. A s urputností, sobě vlastní, se s tím popere. Tím vším jsem si s ní prošla a moc jí za to děkuju. Takže, poslouchejte ji, protože ona vás také poslouchá. Věřte jí, protože ona vám také věří. Je to prostě holka, která to chce s vámi vyhrát. Ještě bych chtěla dodat, že Dana všechno zvládla tak dokonale, že jsem zapoměla, co mi to vlastně bylo. 

Zdena Kolářová

 

Dlouhé roky jsem měla problémy s krční páteří a trpěla jsem úpornými migrénami. Vyzkoušela jsem mnohé alternativy a postupy,různé fyzioterapeuty i maséry. Pomoc jsem našla až u Mgr.Daniely Slámové. Její péči doporučuji všem, kteří mají obdobné problémy. Mgr.Jarmila Orkizsová

Paní Mgr.Danielu Slámovou znám již léta. Bylo to v době, kdy mne v jistém zdravotnickém zařízení „rehabilitovali“ tak dokonale, že  jsem přestal chodit a postupně skončil na Homolce s předpokladem operace páteře. Tenkrát však jeden moudrý primář rozhodl, že místo operace zkusíme ještě pokračovat v konzervativní léčbě. Můj akutní problém byl vyhřeznutá ploténka.

     Na podzim toho roku bylo nutné pokračovat v rehabilitacích pod vedením zkušeného fyzioterapeuta. Moje dřívější zkušenost mne vedla k maximální obezřetnosti, komu do rukou svěřím další řešení svého problému s páteří. Měl jsem neskutečné štěstí, že se mne ujala paní magistra Slámová. Moji počáteční, snad pochopitelnou, nedůvěru velice rychle rozptýlila svým rázným, avšak lidským a profesionálním přístupem. Jednoduše řečeno, má zlaté ruce, které objeví problém a fantastickou zkušenost a zásobu cviků, hmatů a dalších technik, které zaručeně, ale doopravdy zaručeně, pomohou od bolesti. Její doporučení, jak se chovat, jak se ohýbat, čeho se vyvarovat vždy sedí na míru. Stručně řečeno, kdo umí, ten umí! Již léta je s ní celá naše rodina velice spokojená, časem se stala, jak lze s jistou mírou nadsázky říci naším rodinným lékařem. Nejen moje žena si ji nemůže vynachválit, kdy v případě, že už před lety nevěděla s bolestí kudy kam, zjistila paní magistra problém páteře a uměla jej odstranit a od té doby ji vždy pomohla. Též moji dceru provedla úspěšně cvičením při jejím rizikovém těhotenství. Jako neskutečný zázrak působila její rada, kterou mi dala, když už jsem vystřídal několik odborníků, kteří se mi snažili bezúspěšně odstranit nepředvídatelné a  jakoby nezdůvodnitelné velice nepříjemné motolice (polohové vertigo?) Od té doby, motolice ustaly a v případě náznaku jejího nástupu, umím si s tím nyní poradit.

     Tak to je stručná charakteristika paní Mgr. Daniely Slámové, milé, pracovité, odborně velice zdatné  a vždy ochotné fyzioterapeutky. Bez jakéhokoliv zaváhání jsem ji vždy mohl s čistým svědomým doporučit svým známým a vždy s výše popsaným výsledkem. Kudy chodím, tudy chválím.

     Díky Danielo!

     Váš vděčný pacient Ing.Vašek Krátký s celou rodinou.

 

Již několik let využívám fyzioterapii a poradenství paní Dany Slámové. Právě ona mi svým uměním pomohla od dlouho trvající bolesti zad a krční páteře, za co jí patří můj velký dík. Je výborná fyzioterapeutka, ale i skvělý a pozitivní člověk. Díky svému citlivému a profesionálnímu přístupu se k ní stále vracím, dnes už nejen já, ale i má dcera a manžel, kterému vyléčila tzv.“zamrzlé“ rameno, za což jí je nesmírně vděčný. Jsem za to ráda a  mohu ji vřele doporučit.

Lucie Svobodová

Chtěla bych touto cestou poděkovat Daniele za dlouholetou pomoc s bolestmi zad, kloubů a svalů. Chodím k ní již dlouhá léta a vždy mi pomůže. Jednou jen lehkou masáži, jednou při odblokování ztuhlých svalů, které neustále vznikají při mém sedavém zaměstnání a neustálé práci s počítačem.
Při použití jakékoliv z její metod, které nabízí,  které ovládá ne na "sto" ale na "tisícprocent",  odcházím od ní jako znovuzrozená, nebo minimálně ulehčí bolestem.
Všem doporučuji její "zlaté ručičky" a zejména postoj k svoji práci a k pacientům.
Ing.Valéria Konečná

 

K Daniele chodím pro pomoc i za odpočinkem ráda a s důvěrou. Když mě kvůli mému sedavému zaměstnání trápí akutní bolest, pokud je to možné, ihned mě jí zbaví. Seznámily jsme se na kurzu shiatsu. Danielu jsem si tam "vybrala" nejen pro osobní sympatie, ale také pro její vzdělání v oboru fyzioterapie, které je pro mě zárukou odborného ošetření. K němu vždy přidá vlídné slovo, nějakou fajn masáž, naučí jednoduchý cvik. Odcházím pak spokojená a dobře naladěná. Danunko, díky, Jana Peinlichová

 

"S Mgr. Danielu Slámovou jsem se potkal v době, kdy začaly moje potíže se zády. Rehabilitační lékař mi doporučil cvičení s fyzioterapeutem. Na pracovišti, které jsem na doporučení lékaře zvolil, jsem začal pod vedením Daniely cvičit a rehabilitovat. Oceňuji zejména její "zlaté ruce", kterými dovede uvolnit zablokovaná místa a uvolnit ztuhlé svaly. Při cvičení mě naučila provádět cviky správně a vysvětlila mně, které svaly posiluji a proč. Jsem rád, že jsem měl to štěstí Danielu potkat. Poté, co změnila působiště jsem ji vyhledal a nyní ji navštěvuji v Relaxu u Růžičky. Moje potíže ze zády jsou dlouhodobého charakteru a péče Daniely je opravdu komplexní, mohu jednoznačně doporučit." Ing. Miroslav Jasenčák

K Daniele jsem šel na doporučení své kolegyně, poprvé pár dní po zvládnutí maratónu, když mě strašně bolely nohy. Vzhledem k mému sedavému zaměstnání se občas objeví bolesti zad, krční  nebo bederní páteře. Po návštěvě u Daniely je mi vždy dobře. Po pozitivních zkušenostech chodí k Daniele i má žena, kterou začala záda bolet v těhotenství, a díky ní se cítí lépe. Robert Stoklas, Praha 9

 

Paní Slámovou znám již přes 20let, ještě z doby, kdy k nám dojížděla jako studentka rehabilitace. Posléze jsem za ní docházela na rehabilitaci. I díky ní se nám s manželem podařilo počít naši již 10letou dceru. Pro mě byl důležitý její lidský přístup v době, kdy jsem již ztrácela naději. Manžel po správném cvičení nemusel na operaci páteře a babička k paní Slámové chodila po zlomenině ruky. Všem mohu vzhledem ke zkušenostem celé rodiny doporučit. Mgr.Michaela Budíšková, Praha 5

Vážená paní Danielo,

 zdravím Vás a děkuji za své syny Martina ( 18 let ) a Tomáše ( 11 let ). Jako matka Vám mohu říci, že je velmi těžké přinutit dítě cvičit, ale díky Vašemu přístupu cvičí. I přesto, že ve volném čase vysedávají u PC, zlepšují se. Díky, mějte se krásně.

Dáša Burešová

 

Děkuji mockrát , mladej byl z tebe strašně nadšenej a večer učil ségru, co má dělat, aby se pořádně protáhla. Kéž by mu to nadšení vydrželo, ale bylo to super, aspoň vím, co s ním (s nimi oběma) díky moc. Pavla Kunstová

 

Vážená paní Slámová, není nic příjemnějšího, než Vaše fyzioterapeutická 
revue a ještě k tomu pomáhá.  Mohu všem vřele doporučit, stojí to za to, 
i když je krátká. :-) Váš pacient, Luděk Kučera

 

Dobrý den paní Slámová,

ráda bych Vám touto cestou poděkovala za pomoc.
Za dobu čtyř let po operaci meziobratlové ploténky, jsem díky Vaší léčebné metodě a zájmu o moje zdravotní problémy, neměla žádné další potíže, které mně lékaři předvídali. Tato Vaše metoda je sice delší, než operace, ale na rozdíl od ní trvalá.

Děkuji Vám a jsem s pozdravem Dagmar Birnbaumová